Išvenkite klaidų ir sutaupykite parduodant savo būstą

Didžiausia ir svarbiausia žmogaus viso gyvenimo investicija yra šeimos kūrimas ir puoselėjimas. Būstas – dažniausiai yra antroji pagal mąstą žmogaus investicija. Todėl labai svarbu užsitikrinti, kad būsto pirkimas ir jo pardavimas būtų efektyvūs.

Viena yra parduoti būstą kažkada už kažkiek, ir visai kita – parduoti tada, kai to reikia už aukščiausią kainą, saugiai ir sklandžiai, išvengti klaidų ir papildomų išlaidų.

Pardavėjai visada nori parduoti savo prekę kuo brangiau. Tačiau visi pirkėjai nori nupirkti kuo pigiau. KAIP užtikrinti, kad pirkėjas už jūsų būstą sumokėtų aukščiausią kainą?

Efektyviai parduoti butą ar namą – nelengva užduotis

Daugeliui, kuriems teko parduoti savo butą ar namą, iš pradžių nesisekė. Pardavimas užtruko, teko atidėti arba pakeisti savo planus, kentėti nepatogumus, netgi patirti nemenkų išlaidų. Paklausius, kodėl būsto pardavimas jiems nesisekė, jie atsakė, kad neturėjo tam reikalingų žinių ir pervertino savo galimybes.

Deja, kaip ir visur kitur, taip ir būsto perleidimo srityje nežinojimas kartais skaudžiai baudžia. Kad to nenutiktų, reikėtų iš anksto pasidomėti: KAS YRA BŪSTO PARDAVIMAS, kodėl šiame procese tarpininkauja daugybė skirtingų profesijų specialistų, kokios jų funkcijos, kas iš tikrųjų slepiasi po sąvoka „tarpininkas“.

kaip sutaupyti parduodant savo būstą

Būsto pardavimas yra sudėtinis procesas, norint jį efektyviai kontroliuoti, reikia specifinių žinių ir įgūdžių

Nekilnojamojo turto sandoriai – vieni sudėtingiausių, o juos sudarantys asmenys investuoja didelius pinigus. Norėdami apsaugoti savo investicijas, žmonės kreipiasi pagalbos į tarpininkus, savo srities profesionalus: bankų vadybininkus, vertintojus, notarus, advokatus, draudėjus, matininkus, projektuotojus, statybininkus, architektus ir dizainerius, baldų gamintojus, perkraustymo ir transportavimo įmones, švaros įmones, kitus specialistus.

Viso pirkimo-pardavimo proceso metu pagalbą teikia NEKILNOJAMOJO TURTO TARPININKAI – brokeriai, agentai. Kasdien dirbdami šį darbą, turėdami tam reikalingų specifinių žinių ir įgūdžių, patirties bei asmeninių ryšių, brokeriai padeda parduoti būstą greičiau ir brangiau nei tai padarytų nepatyręs savininkas.

Darosi įprasta turėti ne tik savo kirpėją ar asmeninį trenerį, bet ir savo advokatą, mokesčių konsultantą, draudimo konsultantą, nekilnojamojo turto konsultantą. Dėl to daugiau laiko lieka rūpintis savo profesine veikla bei kokybišku laisvalaikiu.

Reikalinga konsultacija?

+370 608 87950
info@realhome.lt